Ni raspoloženi Burić nije pomogao: Pobjeda PSG-a u derbiju protiv Flensburga
PSG su do pobjede vodili Sagosen i Hansen koji su postigli po sedam golova, dok su kod gostiju najefikasniji bili Johannessen, Golla i Steinhauser sa po pet postignutih golova.

Liga prvaka

E. Oštraković

Rukometaši PSG-a ostvarili su veliku pobjedu u derbiju osmog kola Lige prvaka na domaćem terenu protiv Flensburga.

Nakon velike borbe ekipa PSG-a upisala je pobjedu od 32:30, te je tako ostala u borbi za prvim mjestom u grupi A.

PSG je bio bolji u prvom dijelu prvog poluvremena, a u drugom periodu prvog poluvremena bolje je odigrao Flensburg. Na odmor se otišlo pri rezultatu 17:16 za PSG.

Ipak, u drugom poluvremenu dosta bolji su bili rukometaši PSG-a, te su na kraju slavili zasluženu pobjedu.

Naš Benjamin Burić upisao je deset uspješnih odbrana, a uspio je postići i jedan pogodak, ali ni to nije bilo dovoljno za pobjedu njegove ekipe.