Nisu dobili platu nekoliko mjeseci, ali igraju srcem: Vardar uništio moćnog Pick Szegeda
Prvo poluvrijeme Vardar je bio dosta bolji, ali Pick Szeged se nekoliko puta vraćao u utakmicu, ali su domaći rukometaši na odmor otišli sa vodstvom od 14:12.

Velika pobjeda domaćina

E. Oštraković

Večeras je odigrana prva utakmica četvrtfinala između Vardara i Pick Szegeda, a veliku pobjedu su ostvarili domaći rukometaši rezultatom 31:23.

Iako je rijetko ko mogao očekivati ovakvu pobjedu Vardara, posebno zbog loše finansijke situacije u domaćoj ekipi, oni su ipak odigrali srcem i ostvarili pobjedu.

U drugom poluvremenu ista situacija na terenu, sve do 46. minute, a onda je uslijedila nevjerovatna igra domaćih, a sa druge strane katastrofalna igra gostiju, koji su bez gola bili čak sedam minuta od posljednjih deset. Utakmica je završena pobjedom Vardara od 31:23.

Vardar tako pred revanš ima sjajnu zalihu od čak osam golova, te imaju jako dobru šansu da naprave iznenađenje i prođu dalje.

epa
sto ce reci jedna lijepa prica se zavrsava... nema para nema rezultata... ovo je sada bilo vjerovatno da pokazu upravi da mogu pobijediti svakoga ali ako se ne obezbjede plate odose igraci.... i Vardar ce biti kao RK Bosna sarajevo..