Pobjeda Sloge protiv Vogošće za nešto lakšeg protivnika u doigravanju

Posljednje kolo regularnog dijela Premijer lige BiH

Esmer Oštraković, foto: Esmer Oštraković

Večeras je odigrano posljednje kolo regularnog dijela Rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine, a Sloga je na domaćem terenu ostvarila pobjedu protiv Vogošće sa 36:32.

Pred ovu utakmicu bilo je bezbroj kalkulacija, a na kraju je ipak pobjedu ostvarila domaća ekipa.

U prvom poluvremenu ekipe su se smjenjivale u vodstvu, a golmani obje ekipe bili su sjajni, te ih je bilo teško savladati.

Drugo poluvrijeme donijelo je istu igru, ali i lošije reakcije golmana, te je viđeno dosta više golova.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Domaća ekipa se na kraju utakmice uspjela odvojiti i ostvariti pobjedu od 36:32.

Zanimljivo je i da je utakmica bila kratko prekinuta zbog problema sa rasvjetom u dvorani, ali je nakon 10 minuta nastavljena.