Zagreb razbio Kolstad u gostima

U okviru Lige prvaka

E. Oštraković

Rukometaši Zagreba ostvarili su dosta laganu pobjedu u okviru 12. kola EHF Lige prvaka kod Kolstada sa 34:25.

Malo ko je vjerovao da će Zagreb ostvariti ovako laganu pobjedu u Trondheimu protiv Kolstada, ali nakon sjajne igre u oba poluvremena upisali su zasluženu pobjedu.

Zagreb je dobro otvorio večerašnju utakmicu, a nakon rezultata 2:2 igrači Zagreba nisu ispuštali rezultatsku prednost.

Sjajno prvo poluvrijeme gostujuće ekipe značila je i visoku prednost na odmoru, a ona je bila čak osam razlike. Rezultat je bio 18:10.

Drugi dio utakmice donio je nešto veću borbu domaće ekipe, ali presudila je sjajna igra Zagreba iz prvog poluvrmenea.

Uspjeli su domaći da u 51. minuti smanje na minut pet, ali bolje od toga nisu mogli na ovoj utakmici.

Posljednje minute utakmice pripale su Zagrebu koji je na kraju ostvario pobjedu od devet razlike.

Ekipu Zagreba do pojede su vodili Morales i Kos sa po pet postignutih golova, a po četiri su dodali Dibirov i Suholežnik.

Kada je riječ o domaćoj ekipi najbolji strijelac bio je Lyse sa šest postignutih golova.