Prvi poraz RK Bosna Visoko: Gračanlije ostvarile pobjedu u derbiju kola
Domaća ekipa je bila dosta bolja u toku cijelog susreta, te su na kraju ostvarili sasvim zasluženu pobjedu protiv gostiju iz Visokog.

Rukometna Premijer liga BiH

E. Oštraković, foto: E. Oštraković

Večeras su odigrane preostale utakmice sedmog kola, a u Gračanici je u derbiju kola RK Gračanica ostvario pobjedu protiv RK Bosna Visoko.

Gosti su u ovu utakmicu ušli kao jedina ekipa bez poraza, ali prvi poraz doživjeli su u večeras u Gračanici.

Gračanlije su sjajno otvorili utakmicu, te su tokom cijelog prvog poluvremena imali glavnu riječ, a na odmor su otišli sa vodstvom od 15:11.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom poluvremenu gosti su pokušali da se vrate rezultatski u ovu utakmicu, ali nisu uspjeli, te su na kraju ostvarili pobjedu od 24:18.