RK Gračanica ostvario pobjedu na gostovanju kod Spačve u Vinkovcima
Do kraja utakmice domaća ekipa nije uspjela ugroziti vodstvo RK Gračanica, te su gosti upisali pobjedu od 31:25.

Pobjeda i u drugoj pripremnoj utakmici

E. Oštraković

Rukometaši Gračanice sinoć su upisali pobjedu i u drugoj pripremnoj utakmici i to na gostovanju u Vinkovcima kod Spačve.

Gračanlije su, nakon što je na poluvremenu bilo 13:13, uspjele ostvariti pobjedu i to rezultatom 31:25.

Igra rukometaša iz Gračanice u prvom poluvremenu nije bila toliko dobra u napadu, ali je zato na golu bio sjajan Bosić, koji je između ostalog odbranio i tri penala.

U drugom dijelu igralo se gol za gol sve do 43. minute kada Gračanlije prave seriju od 2:0 i odlaze u vodstvo od 22:20.