RK Gračanica ostvario pobjedu protiv RK Maglaj

Odigrana prijateljska utakmica

E. Oštraković

Rukometaši Gračanice i Maglaja sinoć su odigrali prijateljsku utakmicu, a pobjedu su ostvarile Gračanlije sa 29:26.

Maglaj je pokazao da ima dosta bolju ekipu nego prošle godine, te da će svakoj ekipi biti dosta tvrd orah.

Upravo gostujuća ekipa bila je bolja tokom prvog poluvremena, imali su nakon prvih 15 minuta i vodstvo od tri razlike , a na poluvrijeme se otišlo vodstvom Maglaja.

U drugom poluvremenu Gračanlije su zaigrale dosta bolje, a ključni trenutak desio se u 50. minuti kada su oba trenera dala šansu igračima sa klupe.