Rukometaši BiH pokazuju da znaju i mogu i protiv najjačih!

Odlična igra

A. Čaušević

Rukometna reprezentacija BiH je odigrala odlično prvo poluvrijeme protiv Njemačke.

Poslije prvog poluvremena rezultat je 15:15, a naši momci su igrali ravnopravno sa favorizovanim gostima kao i što rezultat pokazuje.

Iako smo bili uglavnom u rezultatatskom zaostatku zahvaljujući Ovčini, Malinoviću i Periću nije bilo predaje.

U jednom trenutku smo napravili i seriju 4:0 te uspjeli preokretni i povesti 13:12.

Potražite više informacija na temu Rukometni EURO 2024:

Međutim, Nijemci su brzo preokrenuli, a da se na odmor ode neriješeno pobrinuo se Prce s golom u posljednjoj sekundi.

realno_govoreci
Fali nam lijevi bek definitivno a Peric je svjetska klasa
1 0
celikze
20god sami sebe pobjedjujemo...ovo je krava koja da 20lit. mlijeka i onda se ritne i sve prolije...300 gresaka svasta