Rukometaši Izviđača novom pobjedom potvrdili dominaciju

Sjajno igraju

E. Oštraković

Rukometaši Izviđača pokazali su svoju dominaciju u okviru šestog kola, te su upisali novu pobjedu, ovaj put protiv Dervente.

Sve je bilo jasno već nakon prvog poluvremena, nakon kojeg je favorizovani domaćin imao prednost od čak petnaest razlike.

Igrali su rukometaši Izviđača sjajno u prvom dijelu utkamice, te su imali vodstvo od 25:10 na poluvremenu.

U drugom dijelu utakmice domaća ekipa se opustila, te su odigrali nešto slabije poluvrijeme, ali su ostvarili pobjedu od 37:26.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Tako je Izviđač jedina ekipa sa maksimalnim brojem bodova, a u narednom kolu gostuju kod ekipe Maglaja.