Rukometašice Jedinstva sigurne u Hadžićima

Premijer rukometna liga BiH

S. Mlaćo

U 13. kolu Premijer rukometne lige BiH za žene rukometašice Jedinstva savladale su u Hadžićima RK Hadžići Dido Group rezultatom 35:27.

Publika je vidjela kvalitetan meč, a gošće iz Tuzle su od prve minute pokazale da će u ovom meču pokušati nametnuti svoj ritam, što su na kraju i uspjele.

Nakon prvog poluvremena vodile su 17:12, a u drugom periodu igre dodale su gas te na kraju slavile zasluženih 35:27.

Kod OŽRK Jedinstvo devet golova postigle su Neira Midžić i Matea Šumelj, dok je Admira Zvekić dodala sedam. Kod domaćih bolje od ostalih bile su Minela Delalić sa sedam golova i Sara Čahtarević sa pet.