Izviđač bez šanse u Mejdanu, Pavlak briljirao protiv bivšeg kluba

Veliki trijumf Slobode

H. Zilić

Derbi 18. kola rukometne Premijer lige BiH odigrali su Sloboda i Izviđač.

U Mejdanu je viđena dobra rukometna predstava u kojoj je na kraju slavila tuzlanska ekipa rezultatom 30:21.

Prvo poluvrijeme nije nagpvještavalo ubjedljiv trijumf Slobode. Na odmor se otišlo pri rezultatu 12:11 za domaćine.

Sloboda lomi meč sredinom drugog poluvremena kada stižu do 23:15 i tu su sve dileme oko pobjednika bile otklonjene.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U dresu Tuzlaka briljirao je Mario Pavlak koji je protiv bivšeg kluba postigao devet golova, pratili su ga Anes Bečić sa šest i Emir Suhonjić sa pet golova.

Kod Izviđača tri igrača su postigla po pet golova, a to su Ivano Pavlović, Diano Ćeško, Mladen Bošković.