Sloboda u Tuzli nadigrala Maglaj

20. kolo Premijer lige

E. Ganibegović, foto: E. Dindić

RK Sloboda je u 20. kolu Premijer lige BiH danas s 31:25 nadigrao RK Maglaj.

U prvom poluvremenu smo gledali zanimljivu utakmicu, a nakon prvih 30 minuta igre rezultat je glasio 14:12.

Međutim, u drugom dijelu su izabranici Siniše Markote mnogo bolje zaigrali u odbrani i nisu dozvolili gostima da se rezultatski primaknu, naprotiv.

Dodatno su popravili razliku i slavili s 31:25.

Najefikasniji u pobjedničkom sastavu bio je Anes Bečić s devet pogodaka, a pratio ga je Emir Suhonjić s dva manje.

Kod gostiju Benjamin Čičkušić jednostavno nije mogao sve sam. Postigao je čak 13 pogodaka i bio najefikasniji igrač meča.