RK Sloga u fantastičnoj utakmici bolji od RK Gračanica

Utakmica odigrana u Doboju

E. Oštraković

Sjajnu utakmicu u okviru 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrali su Sloga iz Doboja i Gračanica.

Gračanlije su sjajno počele utakmicu, te su u 11. minuti imale prednost od pet razlike, a na semaforu je pisalo 2:7.

Ipak, sjajno je Sloga odigrala do kraja prvog poluvremena, te su uspjeli da se vrate u utakmicu, a na odmor se otišlo pri rezultatu 11:11.

Domaća ekipa je bolje otvorila drugo poluvrijeme, a nevjerovatan je na golu Sloge bio Bogdanović koji je izluđivao gostujuče rukometaše.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Na kraju je utakmica završena pobjedom Sloge od dva razlike, a konačan rezultat bio je 25:23 za domaću ekipu.