Sloga iz Gornjeg Vakufa ostvarila pobjedu protiv Lokomotive na oproštaju od domaćih navijača
Utakmica je bila dosta izjednačena, a domača ekipa je priredila slavlje na oproštaju od svojih navijača za ovu sezonu.

Za njih je ova sezona završena

E. Oštraković

Sloga iz Gornjeg Vakufa ostvarila je pobjedu u posljednjem kolu regularnog dijela Premijer lige BiH.

Oni su na domaćem terenu bili bolji od ekipe Lokomotive iz Brčkog, a pobjedu su ostvarili sa 27:25.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta izjednačeno, a na odmor su sa vodstvom otišli domaći i to sa 14:13.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom poluvremenu slična slika na terenu, ali Sloga nije ispustila vodstvo, te je na kraju upisala zasluženu pobjedu. Jedan od junaka Sloge bio je golman Miloš Močević koji je pružio sjajnu partiju.

Kod Sloge se sa osam pogodaka istakao Goran Biljaka, dok je Sedžad Abdurahmanović dodao jedan manje. U redovima gostiju po šest pogodaka postigli su Stefan Vukoja i Igor Krivokapić.