Tijesna pobjeda RK Zagreb na domaćem terenu protiv Eurofarma

SEHA liga

Rukometaši Zagreba su u okviru 5. kola SEHA lige na svom terenu ostvarili minimalnu pobjedu protiv Eurofarma rezultatom 24:23.

Ovo je druga pobjeda za Zagreb u SEHA ligi u ovoj sezoni, a prvu su upisali protiv ekipe Metaloplastike.

Prvo poluvrijeme bilo je jako dobro, ali i dosta izjednačeno, te se na odmor otišlo pri neriješenom rezultatu, a bilo je 11:11.

U drugom poluvremenu nastavilo se skoro kao i u prvom poluvremenu, ali su domaći bili bolji za jedan gol, te su ostvarili tijesnu pobjedu.

Zagreb su do pobjede sa po četiri postignuta gola vodili Mrakovčić, Horvat i Šipić, dok su sa po pet postignutih golova kod gostiju najbolji bili Ostrouško i Jotić.