Vardar slavio protiv Nexea

Regionalna SEHA liga

Rukometaši Vardara slavili su večeras pobjedu na domaćem parketu protiv Nexea u okviru regionalne SEHA lige rezultatom 37:29.

Gosti iz Hrvatske su se veoma dobro držali tokom prvog poluvremena pa se na odmor otišlo sa prednošću domaćih od 17:16.

Ipak, Vardar je u nastavku ubacio u brzinu više pa su na kraju uspjeli bez većih problema da slave pobjedu od osam golova razlike.

Do trijumfa ih je vodio Čupić sa osam golova, dok je Dibirov postigao šest.

Potražite više informacija na temu SEHA liga:

S druge strane, Zrnić je postigao sedam golova kod poraženog tima, a Sakić je dodao četiri.

Vardar je nakon ovog meča ostao na liderskoj poziciji SEHA lige dok je Nexe trenutno na 7. mjestu.