Velika pobjeda Iskre na gostovanju u Brčkom

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Ekipa Iskre iz Bugojna ostvarila je veliku pobjedu na gostovanju kod Lokomotive u Brčkom.

Iako su gubili na poluvremenu sa dva razlike, do kraja su gosti uspjeli ostvariti preokret, te upisati pobjedu.

Domaća ekipa je bila dosta bolji protivnik u prvom poluvremenu, a na poluvremenu su imali prednost od 12:10.

U drugom dijelu utakmice igralo se gol za gol sve do 50. minute, kada gosti dolaze do preokreta, te na kraju do pobjede od 24:26.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Goste je do pobjede vodio Lazar Janković koji je postigao osam golova, dok je kod domaćih najbolji bio Pavle Petrović sa sedam postignutih golova.