Vogošća bolja od Zrinjskog, sigurne pobjede Slavije i Konjuha

19. kolo Premijer lige BiH

O. Lekić

RK Slavija je večeras u svojoj dvorani savladala RK Maglaj rezultatom 31:22 u okviru 19. kola Premijer lige BiH.

Domaći su nakon 20 minuta vodili 9:7, no gosti se nisu predavali i vrlo brzo su stigli do izjednačenja 9:9.

Ipak, Slavija odlazi na pauzu pri rezultatu 13:11, a u drugom poluvremenu domaći povećavaju rpednost te dolaze do sigurne pobjede.

Na kraju je završilo 31:22.

Kod Slavije se istakao Vuletić sa sedam pogodaka, dok je šest dodao Pandžić. U redovima gostiju bolji od ostalih bio je Kujrić.