Vogošća na domaćem terenu deklasirala Leotar

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Vogošće ostvarili su pobjedu na domačem terenu protiv ekipe Leotara i to sa ubjedljivih 25:14.

Domaći rukometaši apsolutno su deklasirali svog protivnika, te su ostvarili pobjedu od čak jedanaest razlike.

Gosti su u prvom poluvremenu postigli samo pet golova, a svoj prvi gol iz igre postigli su tek u trinaestoj minuti utakmice.

U drugom poluvremenu razlika je samo rasla, a maksimalno vodstvo Vogošće bilo je pri rezultatu 22:9, kada su domaći vodili sa 13 razlike.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Vogošću je do pojbede vodio Ajdin Zahirović sa osam postignutih golova, dok je najbolji kod Leotara sa četiri gola bio Miličević.