Nije fazon u tome, nego u preglupom razmišljanju. Glup mentalitet kako hoćeš. Takmicis se u nekom sportu i završiš zadnji jer su svi odustali, i to bi trebalo biti dovoljno da se tvoj rezultat veliča l.
Nisi u pravu,nisu odustali,nego je nisu zavrsili,i ovo je uspjeh naravno,,jedno je da odustane neko a drugo da je ne uspije zavrsiti i jedina nasa skijasica je zavrsi,uspjeh veliki..sama pomisao da je u 16 a prva jedna mikaela shifrin dovoljno govori,ti je samo mozes na tv gledati
Bila je 16-ta, zato sto je bilo 16 takmicarki, sva sreca sto nije bilo 50 takmicarki, inace bi bila 50-ta, 9 sekundi iza pobjednice to je ocajan rezultat, ali sve u svemu "Vazno je ucestvovati" rekao je Pjer de Kuberten. Bit ce drugi put bolje.
Hajde ti iz ovakve nam države odvozi ovakvo zahtjevno postavljenu stazu i budi "16." na kraju. Pa onda da popričamo uspjehu/neuspjehu nekoga. Ona je ponos države za ovo što je uradila!
Bordo prijatelju, ne može doći neki zapaženi uspjeh sa minimalnim ulaganjem u isto. Je li možda nekom naumpala ideja da pokuša dovesti koju utrku Svjetskog kupa na Bjelašnicu, Jahorinu itd. i malo uloži u skijanje, jer imamo potencijal za to, normalno da nije. Da jest, sad bi imali 10 Elvedina i birali bi ko će nas predstavljati. Cura je izvukla maksimum iz onog što ima.
Tu se slažem 100% s tobom, nisam ja nista loše mislio na njen račun nego na račun našeg razmišljanja da je sad to dobro da napredujemo ili nesto tako.
Svaki sport nam se raspada a mi stojimo i gledamo
Kad tebe vidimo na Eurosportu da u Cortini voziš 130 km/h u onim sp*****kim zaokretima onda će ovo što komentarišeš nešto i vrijediti. Do tada možeš samo čestitati..
Mogu biti zadnji, plugom lagano odvest izmedju kapija, samo je bitno ostati na nogama. E jakog li rezultata i jadnog naroda koji se raduje ovom ‘uspjehu’