Preokret Bosne za pobjedu u Lukavcu

Prva liga FBiH, 9. kolo

Radnički je poražen u 9. kolu Prve lige Federacije u Lukavcu od visočke Bosne rezultatom 2:1.

Dosta dobar fudbal igrao se u prvom poluvremenu. Oba tima su imala nekoliko dobrih šansi, a u finišu prvog poluvremena jedna šansa je pretvorena u pogodak.

Domaći su od 40. minute poveli s 1:0, a seriju golova je nastavio sjajni Mirnes Salihović.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku meča gosti stižu do preokreta.

Prvo je u 70. minuti Čiva pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1, da bi Čehajić pet minuta kasnije pogodio za vodstvo gostiju iz Visokog od 2:1.