Cazorla i Juanfran za očekivan trijumf Furije

Poražena je Ekvatorijalna Gvineja

Prijateljski susret Ekvatorijalne Gvineje i Španije očekivano je večeras pripao svjetskom i evropskom prvaku rezultatom 2:1.

Svega trinaest minuta čekalo se na prvi gol, a za vodstvo Furije pogodio je Santi Cazorla nakon katastrofalno loše intervencije protivničkog golmana.

Ipak, reprezentativci Ekvatorijalne Gvineje se ne predaju, a kao nagrada za hrabrost i trud dolazi izjenačujući pogodak koji je u 36. minutu postigao Bermudez.

Iznenađenje je spriječio Juanfran pogotkom u 42. minutu susreta za konačnih 1:2.