Pogodak u sudijskoj nadoknadi za velika tri boda Mallorce

Adnan Beganović

U prvom susretu današnjeg programa 26. kola Primere fudbaleri Mallorca je na gostovanju savladala Granadu (2:1).

Današnji program 26. kola Primere otvoren je susretom na Los Carmenesu. Snage su odmjerili Granada i Mallorca, a nakon 90 minuta slavila je Mallorca i to pogotkom u posljednjim momentima susreta.

Na samom otvaranju susreta viđena su dva pogotka. Naime, u 9. minuti Juanma Ortiz asistira, a Nolito pogađa za vodstvo domaće momčadi.

Međutim, Granadino slavlje trajalo je samo tri minuta. Giovani Dos Santos je asistirao, a Alejandro Alfaro pogodio 1:1.

I kada se očekivao posljednji sudijski zvižduk Hemed postiže pogodak za velika tri boda Mallorce.