Bh. košarkaš Nedim Đedović napustio je redove Barcelone, te će do kraja sezone igrati na posudbi.

Utorak, 21.02.2017.

Ponedeljak, 20.02.2017.

Odlični nastupi bh.reprezentativke u Grčkoj

Odlična Kizer za novu pobjedu Olympiacosa

U okviru 15.kola prvenstva Grčke za košarkašice sastale su se ekipe Panathlikosa i Olympiacos naše naturalizovane reprezentativke Lynette Kizer.

Nedelja, 19.02.2017.

U finalu bolji od Valencije

Real Madrid osvojio Kup Španije

Košarkaši Real Madrida ponovo su osvojili španski Kup pobjedom nad Valencijom rezultatom 97:95.

Završni turnir Kupa Kralja

Pao rekord u Vitoriji

Ekipe Baskonije i Real Madrida sinoć su odigrale jako interesantnu utakmicu u Fernando Buesa Areni.

Novi trofej za Atinjane

Panathinaikos osvojio Kup Grčke

Košarkaši Panathinaikosa osvojili su Kup Grčke savladavši u finalu Aris sa 68:59 (18:10, 11:17, 21:10, 18:22).

Subota, 18.02.2017.

Devet poena Muse

Musa osvojio trofej s Cedevitom

Košarkaši Cedevite osvojili su trofej Kupa Hrvatske. Zagrebački tim je u večerašnjem finalu razbio ekipu Jolly Šibenik s uvjerljivih 102:66.

Kup Španije, polufinale

Real nakon produžetka do finala

Košarkaši madridskog Reala ostvarili su plasman u finale Kupa Španije. Oni su večeras u Vitoriji savladali domaćina turnira Baskoniju nakon...

Blizu povratka u CSKA

Shved na ljeto seli u Moskvu?

Igrač Khimkija Alexey Shved nalazi se na meti aktuelnog prvaka Evrope, moskovskog CSKA.

Petak, 17.02.2017.

Osmi trofej u nizu

Maccabiju Kup Izraela

Košarkaši Maccabija pobjednici su Kupa Izraela.

Četvrtak, 16.02.2017.

Kup Radivoja Koraća

Zvezda furiozno do polufinala

Ekipa Crvene zvezde deklasirala je večeras u Nišu sastav Vršca rezultatom 99:47 i plasirala se u polufinale Kupa Radivoja Koraća.