Italijanski košarkaš Andrea Bargnani više nije član Baskonije. On je sa klubom iz Vitorije dogovorio sporazumni raskid ugovora.

Alba iz Berlina našeg reprezentativca Elmedina Kikanovića biće znatno oslabljena u nastavku sezone.

Nedelja, 23.04.2017.

Subota, 22.04.2017.

BBL, 32. kolo

Osam poena Kikanovića u porazu Albe

Košarkaši berlinske Albe poraženi su večeras u 32. kolu Bundeslige na gostovanju od Bremerhavena rezultatom 100:92.

Petak, 21.04.2017.

Veliki udarac za Albu

Dragan Milosavljević završio u bolnici

Košarkaš Albe Dragan Milosavljević doživio je tešku povredu. Još nema informacija koliko će odsustvovati sa terena.

Ekipa iz Tel Aviva u potrazi za novim trenerom

Jasikevičijus na meti Maccabija

Maccabi iz Tel Aviva nalazi se u nezapamćenoj rezultatskoj krizi.

Četvrtak, 20.04.2017.

Bez povrijeđenog dvojca na premijeri

Zvezda oslabljena napada Spartak

Predstojećeg vikenda počinje košarkaška Super liga Srbije, a za prvog favorita proglašena je četa Dejana Radonjića.

Srijeda, 19.04.2017.

Utorak, 18.04.2017.

Nedelja, 16.04.2017.

Kapiten Crvene zvezde

Mitrović: Imamo sezonu za pamćenje

Košarkaši Crveni zvezde svakako da mogu biti zadovoljni postignutim rezultatima kako na domaćoj, tako i evropskoj sceni ove sezone.

Subota, 15.04.2017.

Kraj saradnje

Robinson napustio Partizan

Košarkaški klub Partizan prekinuo je saradnju sa Frankom Robinsonom.

Epilog verbalnog sukoba na terenu

Grčki trener poručio: Kaliniću želim sve najgore!

Utakmica Gaziantepa i Fenerbahčea u okviru turskog prvenstva bila je i više nego zanimljiva, što se odnosi i na 'treće poluvrijeme' u kojem su...

Petak, 14.04.2017.

Uspješno se oporavlja nakon intervencije u Njemačkoj

Jović uskoro na terenu

Čelnici Crvene zvezde saopštili su da će se Stefan Jović uskoro vratiti na teren.

Četvrtak, 13.04.2017.

Trener Zvezde nakon odbrane trofeja u ABA ligi

Radonjić: Ispunili smo cilj

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je da je njegova ekipa večeras bila na visini zadatka i da je zasluženo došla do trećeg trijumfa u...

Njemačka BBL liga

Deset poena Đedovića u pobjedi Bayerna

Košarkaši Bayerna pobijedili su večeras na domaćem parketu ekipu Bonna u derbiju 30. kola njemačke BBL lige rezultatom 84:72.

VTB liga

CSKA zaledio Parmu na "minus 61"

Košarkaši CSKA bili su više nego ubjedljivi u posljednjoj utakmici ligaškog dijela VTB lige.

Veliko priznanje za Amerikanca

ABA: Jenkins MVP finala

Crvena zvezda je u trećem meču finalne serije u Zagrebu savladala Cedevitu (77:61) i tako odbranila trofej u ABA ligi.