Zaboravite Neymara: Medunjaninov saigrač istakao kandidaturu za Oskara

Zaista je pretjerao

S. Grebović
Teme:

Sinoć su fudbaleri Cinciannatija i Atlante United odigrali remi 1:1 u 14. kolu američke MLS lige.

Nakon prvih 45 minuta pogodaka nije bilo da bi sredinom drugog dijela domaći došli u prednost.

Na asistenciju Brennera efektno je pogodio argentinski internacionalac Luciano Acosta.

Nedugo nakon toga gosti su uzvratili preko Ronalda Hernandeza koji je u 70. minuti postavio konačnih 1:1.

Bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin, odigrao je svih 90 minuta za ekipu Cincinnatija.

Ovaj će meč ostati upamćen i po jednoj od najbizarnijih gluma ikada, kada je strijelac pogotka za domaće Acosta, nakon blagog kontakta sa jednim gostujućim igračem pao kao pokošen.

OVDJE pogledajte pomenutu situaciju za koju nemamo komentara.