Neviđena bruka fudbalera Fulhama: Pogledajte šta je napravio u 97. minuti i kako je šutirao penal
Foto - Screenshot

Lookman se obrukao

Ademola Lookman ostavio je Fulham bez jednog boda u meču protiv West Hama.

U nevjerovatnoj završnici meča Tomas Soucek je zabio za 1:0 u 91. minuti meča, a onda u 96. minuti sudija Rob Jones pokazuje na penal za goste.

Odgovornost preuzima Ademola Lookman. Pokušava glumiti majstora i zabiti panenku, ali se obrukao za dva života.

Očajno je izveo udarac. Lopta je jedva došla do golmana Fabianskog koji u je lagano uhvatio.

Nesretnom Lookmanu nije preostalo ništa drugo nego da plače nakon ovakvog promašaja.