Ahmedhodžić nemoćan ispred diva iz Newcastlea

Gosti razbijaju nemoćni Sheffield

Esmer Oštraković

Užasnu utakmicu igraju fudbaleri Sheffield Uniteda na domaćem terenu protiv Newcastlea u okviru 6. kola Premiershipa.

Gosti su naravno blagi favoriti na ovoj utakmici, ali da će nakon 35 minuta igre imati prednost od 3:0, to niko nije mogao ni zamisliti.

Ekipa Newcastlea do prednosti je stigla u 21. minuti. Gordon je upisao asistnciju, a Longstaff je postigao gol.

Do drugog gola gosti stižu deset minuta kasnije, a jedan od krivaca za gol je bio Anel Ahmedhodžić.

On je pratio strijelca ovog gola, a to je bio Burn, ali nikako nije mogao da ga zaustavi.

Na snimku je vidljivo da Ahmedhodžić na sve načine pokušava da zaustavi Burna, ali to mu nije pošlo za rukom.

Video pogledajte OVDJE.

Četiri minute kasnije gosti postižu novi gol. Ponovo je asistenciju, baš kao i kod drugog gola, upisao Trippier, a strijelac je ovaj put bio Botman.

Jasno je da će Sheffield mora napraviti pravo čudo u nastavku utakmice ako misli doći barem do boda.

Obzirom na to kako igraju u dosadašnjem dijelu utakmice zaista je teško očekivati da će doći do pozitivnog rezultata.