Ako Manchester United vodi na Old Traffordu nakon prvog poluvremena, sigurno neće izgubiti
Nakon utakmice pojavio se jedan zaista nevjerovatana podatak koji je vezan za igre Manchester Uniteda na Old Traffordu.

Nevjerovatan podatak

E. Oštraković

Prošlog vikenda startala je nova sezone Premier lige, u kojoj je ubjedljivu pobjedu upisao Manchester United.

Iako se očekivao dosta uzbudljiviji derbi sa Chelseajem, to se nije desilo.

Manchester United upisao je pobjedu na domaćem terenu od 4:0, a na poluvremenu su imali prednost od jednog gola.

Naime, ako je vjerovati engleskim medijima, United nikada nije izgubio utakmicu na Old Traffordu u kojoj je nakon prvog poluvremena imao prednost.

Oni tako imaju omjer od 264 pobjede, 16 remija i niti jedan jedini poraz na Old Traffordu, u utakmicama u kojima su vodili nakon prvog poluvremena.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: