Aleksandar Mitrović zakucao loptu u mrežu, a nakon toga imao nezgodan kontakt sa stativom

Nastavio golgetersku seriju

Haris Zilić

U toku je duel 30. kola Premier lige Saudijske Arabije, između Al-Taawona i Al- Hilala, a nakon prvog poluvremena gosti vode sa 1:0.

Pogodak za Al-Hilal postigao je reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović u 40. minuti meča.

To je bila zanimljiva situacija pred golom Al-Taawona i Mitrović je dobro prošao na kraju.

Michael je ubacio loptu Mitrović je bio najbrži, zakucao loptu u gol, ali prilikom udarca imao je i kontakt sa stativom.

Na kraju je sve dobro završilo i Al-Hilal je mogao početi sa slavljem. Pogodak Mitrovića možete pogledati OVDJE.

Za Mitrovića je to bio 23. pogodak u sezoni, dok Cristiano Ronaldo ima šest golova više, ali sve u svemu Mitorvić igra odličnu sezonu.

Al-Hilal je lider sa 83 osvojena boda, 12 više od Al Nassra, tkao da već u narednom kolu mogu i matematički osigurati naslov prvaka Saudijske Arabije.

Al-Taawon također ima dobru sezonu i trenutno su četvrtoplasirani sa 51 osvojenim bodom.