Šveđani nisu ni proslavili svoj gol, a Aleksandar Mitrović im je pokazao kakva je mašina

Srbi poravnali na 1:1

Endin Čaušević

Reprezentacija Srbije igra trenutno na svom terenu meč protiv Švedske u okviru Lige nacija.

Srbija je na Marakani ugostila selekciju Švedske i jasno je da će domaći ići na pobjedu kako bi iskoristili kiks Norveške u Sloveniji i preuzeli prvo mjesto u grupi.

Međutim, nije baš meč u Beogradu najbolje počeo za selekciju Srbije jer je Švedska uspjela da povede sa 1:0.

Švedska je utišala navijače na Marakani u 15. minuti kada je Claesson pogodio za 1:0 nakon odlične asistencije Kuloševskog.

No, slavlje Šveđana nije dugo trajalo jer je Srbija samo tri minute kasnije uspjela da dođe do poravnanja.

U centru pažnje našao se fantastični Aleksandar Mitrović koji je još jednom pokazao da je u životnoj formi.

Živković je centrirao s desne strane, a Mitrović je sjajno pogodio glavom mrežu Olsena za 1:1 i veliko slavlje navijača Srbije.

Gol Mitrovića možete pogledati OVDJE. Inače, za Mitrovića je ovo bio 47. pogodak u dresu reprezentacije Srbije.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

U slučaju da Srbija pobijedi večeras imat će 10 bodova kao i lider Norveška, a pobjednika grupe ćemo saznati u direktnom okršaju ovih reprezentacija.

Utakmica između Norveške i Srbije igra se u utorak u Oslu sa početkom u 20:45 sati.