Gojak će po lijepom pamtiti svoje prve minute u Seriji A

Torino stigao do prve pobjede

A. Čaušević

Amer Gojak je upisao svoje prve minute u Seriji A kao igrač Torina.

U zaostalom susretu italijanskog prvenstva Torino je gostovao Genoi, a bh. reprezentativac je bio starter.

Popularni Bikovi su uspjeli ostvariti prvi ligaški trijumf rezultatom 1:2, a gosti su oba gola postigli u prvom poluvremenu.

Lukić je u 10. minuti zabio za vodstvo da bi u 16. minuti, nespretni Pellegrini zatresao vlastitu mrežu. Konačan rezulat u sudijskoj nadoknadi je postavio Scamacca.

Inače, Gojak je odigrao sasvim solidnu utakmicu, a trener Giampaolo ga je zamijenio u 54. minuti.