Čarolija u 90. minuti: Majstorski gol igrača Granade koji će se dugo pamtiti

Montoro sjajno pogodio

Osasuna i Granada remizirale su (1:1) u prvom susretu 10. kola španske La Lige.

Domaći tim pobjedu je ispustio u 90. minuti, a gostima je bod istinskom čarolijom donio Angel Montoro.

Fudbaler Granade dobio je loptu na 40 metara od gola, vidio je kako je golman Osasune Sergio Herrera daleko od linije i to je iskoristio.

Preciznim udarcem Montoro je poslao loptu u mrežu za izjednačenje rezultata i konačnih 1:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Osasuna je povela u 45. minuti meča golom Avile, a domaći tim je susret završio sa 10 igrača nakon što je isključen Cote u 74. minuti.

Majstoriju fudbalera Granade pogledajte OVDJE.