Arsenal umirio Vukove
Foto - EPA

Topnici slavili

Arsenal je u 33. kolu Premier lige Engleske savladao kao gost Wolverhampton s 0:2.

Tim Mikela Artete odigrao je zaista dobar meč. Prekinuo je sjajnu seriju Wolverhamptona i na kraju je slavio pobjedu.

Do vodstva Arsenal dolazi u 43. minuti meča. Bukayo Saka je novi ugovor proslavio fantastičnim pogotkom za 0:1, a to je bio rezultat nakon prvog poluvremena.

U nastavku su Wolvesi pokušavali napraviti nešto. Međutim, nisu im Topnici dopustili previše, da bi oni na drugoj strani svoju šansu iskoristili

Igrala se 86. minuta kada je Alexandre Lacazette pogodio za 0:2 nakon lijepe akcije i Arsenal je stigao do trijumfa.

Sead Kolašinac je odigrao kompletan meč za Arsenal.

Premiership, 33. kolo:

Wolves - Arsenal 0:2

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Arsenal Moje Teme

Mele
Tesko da i cetvrtkom budu u Evropi igrali...Kasno se bude...Gazija slavi i pobjede, nije samo da ga porazi zanimaju..