Dio Londona slavi, drugi tuguje: Arsenal proigrao, Chelsea tone sve dublje

Uzbudljivo u Engleskoj

Eldar Ganibegović

U toku su tri utakmice 16. kola engleskog Premiershipa.

Čini se da je Arsenal konačno proigrao s obzirom na to da nakon 35 minuta igre vodi protiv Southamptona 2:0.

U 22. minuti Lacazette je donio vodstvo Topnicima,

a pet minuta kasnije Odegaard duplira vodstvo domaćina. Gol Norvežanina pogledajte OVDJE.

Drugi dio Londona tuguje. Od 28. minute Leeds ima prednost protiv Chelseaja, a iz penala je pogodio Raphinha. Taj gol pogledajte OVDJE.

Liverpool i Aston Villa za sada igraju 0:0.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Chelsea Moje Teme

King_Kenny
...evo plastika izjednacila i to nakon cistog faula nad igracem Leedsa 10 sekundi prije gola...sudija se pravi lud.