Begović je u opet bio u svom svijetu, ponovo je protivnika ostavio u nevjerici

Briljira na golu

A. Čaušević

Asmir Begović u ovoj sezoni podsjeća na svoje najbolje dane.

Begović je bio na nivou i protiv Watforda. Računajući sva takmičenja po 15. put ove sezone sačuvao je svoju mrežu.

Trešnjice su s minimalnih 1:0 pobijedili Watford, a veliku zaslugu za trijumf nosi i bh. golman koji je opet briljirao.

Iako je imao i nekoliko kikseva proteklih sedmica, praktično ne može proći utakmica Bournemoutha da Trebinjac ne napravi neku odličnu odbranu.

Protiv Watforda je to uradio u 57. minuti kada je odlično zaustavio protivnika u situaciji "jedan na jedan" te je sjajno lijevom rukom uspio sačuvati svoj gol.

I dok je Begovićeva reakcija bila ravnodušna kao da je navikao na takve stvari, njegov rival se u nevjerici hvatao za glavu.

Inače, bh. golman je na ovom meču i požutio jer je u posljednjim minutama učestvovao u obračunu igrača dva tima.