Atalanta nakon preokreta slavila protiv Genoe

Serie A, 16. kolo:

Utakmicom između Genoe i Atalante otvoreno je 16. kolo italijanske Serie A.

Susret odigran na Luigi Ferrarisu ponudio je zanimljiv meč, a više razloga za slavlje na kraju su imali gosti iz Bergama koji su protiv Genoe slavili rezultatom 2:1.

Prva je povela Genoa, i to golom iz četvrte minute koji je postigao Bertolacci, da bi gostima u samom finišu prvog poluvremena izjednačenje donio Iličić kojem je prethodno asistirao Petagna.

U nastavku utakmice Atalanta je uspjela potpuno preokrenuti rezultat, a gol za, ispostavit će se, konačnih 2:1 postigao je Masiello.

Cijeli susret za Genou je večeras odigrao bh. reprezentativac Ervin Zukanović.

Genoa - Atalanta 1:2