Atalanta na sjajan način najavila revanš protiv Real Madrida

Serija A

Atalanta je u susretu 27. kola Serije A lagano savladala Speziju sa 3:1.

Foto - EPA

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, tim iz Bergama je u nastavku lagano riješio meč u svoju korist.

Poveli su domaći u 54. minuti. Mario Pašalić je zabio za 1:0, da bi već u narednom napadu Luis Muriel zabio prekrasan pogodak za prednost od 2:0.

Pašalić je svojim drugim golom za 3:0 u 73. minuti završio posao u ovom meču.

Spezia je do kraja uspjela zabiti počasni gol. Konačnih 3:1 postavio je Piccoli u 82. minuti meča.

Atalanta je ovom pobjedom najavila revanš meč osmine finala Lige prvaka protiv Real Madrida, te je ponovo došla na četvrto mjesto Serije A.