Bacca spriječio slavlje Atletica

Remi u Madridu

Atletico Madrid i Villarreal odigrali su meč bez pobjednika (1:1) u susretu 10. kola španske La Lige.

Zanimljiv meč viđen je na Wanda Metropolitano stadionu, a na kraju je Carlos Bacca donio Žutoj podmornici bod na teškom gostovanju.

Nakon što je prvih 45 minuta meča završeno bez golova (0:0), Atletico je u 61. minuti došao do vodstva. Correa se odlično snašao pred golom protivnika i završio je akciju za prednost od 1:0.

Ipak, radost domaćih je spriječio Carlos Bacca. Kolumbijac je u 81. minuti meča pogodio za konačan rezultat susreta od 1:1.

Atletico je trenutno četvrti tim La Lige sa 20 bodova, dok je Villarreal poziciju ispod sa tri boda manje.