Sudija cijelu utakmicu je sudio za Celtu, pomalo sitnice, Lewu gazi lik kako hoce, pustio prekrsaj na Cubarsiju dao im 100% sansu za gol, na kraju cist penal nije svirao dok ga VAR nije pozvao. I dalje se Realu namjestaAl dzaba sve to.Samo jedna je Barsa
Pa ova Španjolska liga je gora i od naše po suđenje. Ovdje to je ona ko više podmaže bolje klizi ....... Zato nikad neće dostići nivo Engleske po kvalitetu nikad .......
Ne navijam za Barcu ali Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije
Hahhaah ne zna se šta je smješnije, izmišljenih 10 minuta produžetka ili izmišljeni penal? Idu konsultacije životom. Valjda je sada svima jasno o čemu pričam godinu dana...
Svima je vec odavno jasno. Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije
Pa nije ni cudo kakvo ti je ime sto tvrdis da je izmisljen,
Nista izmisljeni imas citavu noc kad grizt se sto je barsa dobila i zelim ti svako dobro u tome
Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije
Adriane ove sezone Barca imala 11 penala Real 16 penala....Ne riSe više Gospodara ti, prošle sezone Barci svirano 8 penala Realu 10, pretprošle sezone Barci samo 3 penala u čitavoj sezoni sviranoo haloo? Realu naravno 18, haloo zemlja zove Adriana...Hoces li da nastavim unazad godinama, samo reci nije problem.
Ja papana mati mila. Barcelona je uvijek završavala ranije svoju avanturu u Evropi, dva puta grupa faza itd. Zašto uspoređuješ koliko je Realu svirano penala, najbolje je po vama nikako ni centar Realu da se ne svira, manje bi plakali. Činjenica da je Barcelona rekorder po broju penala u prvenstvu, kao što je činjenica da nisu primili gol iz penala dvije sezone zaredom. Sve ostalo je šuplja priča, spinovanja od navijača manjeg španskog kluba.
Čuj ovog molim te, poklopi se po ušima kad su penali u pitanju. Barcelona je klub koji drži rekord i dan danas po broju penala u jednoj sezoni, i naravno dvije sezone zaredom nisu primili gol iz penala, tako da suvišno je bilo šta drugo reći
Sad će krenuti kuknjava i mjaukanje Penal Madrida hahahahahahahahahaahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
PENAL MADRID SLINAVI
Konacno su se sjetili i Barceloni suditi jedan penal. I ove sezone je Realu svirano duplo vise penala nego Barceloni. A sudiji svaka čast na hrabrosti, očekujem odma reagovanje čelnih ljudi La lige (Pereza) i suspenziju ovog sudije jer je svirao čist i očigledan penal.
Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije