Nastavljena Bundesliga, Hoffenheim uzalud došao u Minhen

Tri boda za Bayern

O. Lekić

Utakmicom Bayern - Hoffenheim nastavljen je drugi dio sezone u Bundesligi. Lagano su Bavarci slavili s 3:0 golovima Jamala Musiale i Harryja Kanea.

Bayern je u tužnoj atmosferi zbog smrti Franza Beckenbauera dočekao Hoffenheim u 17. kolu Bundeslige. Domaći tim je upisao tri boda trijumfom od 3:0.

Do vodstva domaći tim dolazi u 18. minuti. Jamal Musiala prekrasnim udarcem pogađa za prednost Bayerna od 1:0.

Kontrolisao je bavarski tim igru u prvom poluvremenu. Imao je još nekoliko šansi, no na odmor se otišlo minimalnim vodstvom Bayerna.

Bayern pitanje pobjednika rješava u 70. minuti meča. Jamal Musiala koristi ubacivanje Sanea i postiže gol za 2:0.

Domaćim fudbalerima pomogao je i igrač Hoffenheima Promel. On je u 74. minuti dobio drugi žuti karton i morao je ranije pod tuš.

Do kraja meča još jedan gol u mreži Hoffenheima. Harry Kane je pogodio u 90. minuti za konačan rezultat susreta od 3:0.

Bavarski gigant je sada na jedan bod iza Bayer Leverkusena koji svoj meč protiv Augsburga igra sutra.

Hoffenheim je s druge strane na sedmoj poziciji s 24 osvojena boda.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 17. kolo:

Bayern - Hoffenheim 3:0

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

BosanskaSvedska
Zidovski klub bayern
0 0
Pa hajmo negativci i mezitelji Bayerna, Ustvari zna se tu na kojeg klinju mislim. Uvijek daje prvi komentar kad je Beyern u pitanju al je sinoc izgleda promijenijo pampers i otiso lec posto je utakmica pocela u pola 9