Belotti najavio velike stvari: Hat-trick na otvaranju sezone

Torino slavio sa 7:1

Torino je u 1. kolu italijanskog Kupa pregazio ekipu Trapanija sa 7:1.

Junak pobjede je Andrea Belotti koji je postigao tri gola, a čak šest  od osam pogodaka u ovom meču, postignuto je u prvih 45 minuta.

Poveo je Torino preko Belottija u 13. minuti, da bi Fazio izjednačio na 1:1 pet minuta kasnije.

Međutim, do kraja prvog dijela potpuni potop Tranapnija. Dva gola Belottija, te po jedan Berenguera i Obija završili su posao u ovom meču za rezultat prvog dijela od 5:1.

Nastavak donosi još dva gola u mrežu Trapanija. Iago Falque je u 68. minuti meča povećao na 6:1, da bi konačan rezultat od 7:1 postavio De Silvestri u 87. minuti.