Benfica lako s Bragom, dva  gola Mitrogloua

Portugalska Primeira

Benfica lako s Bragom, dva gola Mitrogloua

Benfica je bila večeras uvjerljiva protiv Brage (3:0) u susretu petog kola portugalske Primeire.

Domaćin je u Lisabonu bez problema stigao do nove, četvrte pobjede i ubjedljivo drži vrh sa 13 bodova.

Prvi poraz Brage dao se naslutiti nakon gola Mitrogloua u 27. minuti, a stvari su postale jasnije nakon što je Pizzi u 74. povisio na 2:0.

Mitroglou je četiri minute kasnije drugim golom donio domažinu 3:0, te je tako nastavljena dominacija ove momčadi nad Bragom, koja od 2014. nije uspjela izbjeći poraz protiv trofejnog kluba iz Lisabona.