Pogledajte čudesan volej Jordija Albe za pobjedu Barcelone u Sevilli

Pogodio za 2:1 u 94. minuti

E. Čaušević

Barcelona je večeras u gostima pobijedila Betis sa 2:1 u meču 35. kola španske La Lige.

Katalonski klub je uspio da osigura plasman u Ligu prvaka nevjerovatnom pobjedom u Benito Villamarinu golom u 94. minuti.

Barca je povela golom Ansua Fatija u 76. minuti, ali samo tri minute kasnije Marc Bartra je poravnao na 1:1.

I kada su svi očekivali da je kraj gosti su došli do pobjede i to u četvtoj minuti sudijske nadoknade.

Dani Alves je centrirao odlično s desne strane, a čudesan gol iz voleja postigao je Jordi Alba za 2:1 i muk navijača Betisa na tribinama. Ovaj gol Barci je donio tri boda i plasman u Ligu prvaka što je bio i glavni cilj ove sezone.