Bez pobjednika u meču Basaksehira i Osmanlispora

Duel Višće i Vršajevića

Fudbaleri Basaksehira i Osmanlispora odigrali su meč bez pobjednika (2:2) u okviru 5. kola turske Super lige.

U prvom poluvremenu vodila se izjednačena bitka sve do 45. minute kada je Cagiran pogodio za vodstvo gostiju.

Nastavak meča donio je još tri gola. Prvo su gosti preko Ndiayjea postigli novi gol i uduplali prednost, ali tada je krenuo silovit finiš domaćih. Napoleoni je pogodio u 79. minuti za smanjenje vodstva, da bi isti igrač samo šest minuta kasnije postigao novi gol i donio bod svojoj ekipi.

Bh. internacionalci Edin Višća i Avdija Vršajević odigrali su cijeli meč za svoje timove.