Bilbao pretrpio minimalan poraz, Kenan Kodro ušao u igru u drugom poluvremenu
Athletic Bilbao je upisao poraz nakon tri uzastopne pobjede

Baskijski tim je prekinuo niz pobjeda

S. Pašalić, foto: EPA

Athletic Bilbao je u 31. kolu španske Primere stigao u goste kod Getafea i pretrpio poraz rezultatom 1:0.

Klub Kenana Kodre je prije ove utakmice vezao tri pobjede te je i na ovo gostovanje stigao s nadom da produži tu seriju i još se više priključi borbi za mjesta u Evropi naredne sezone.

Ipak, i Getafe se nalazi na četvrtom mjestu na tabeli, a u ovoj utakmici je pokazao da do toga nije stigao tek tako.

Utakmica je bila dosta izjednačena, a onda je Angel u 78. minuti doveo Getafe u vodstvo od 1:0, a na kraju se ispostavilo da je to bio i gol za pobjedu.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Bh. reprezentativac Kenan Kodro je u igru ušao u 70. minuti. Getafe je i dalje na 4. mjestu sa 50 bodova, dok je Bilbao na 8. mjestu sa 43 boda.