Igrač Bochuma kao Messi: Sve redom prošao, pa postigao gol

Svaka čast majstore

Teme:

U Bochumu se igra meč između istoimene domaće ekipe i Mainza, a na poluvremenu je 1:0.

Bochum, povratnik u Bundesligu, porazom od Wolfsburga startao je u sezonu, ali je danas ped svojim navijačima na dobrom putu da osvoji prve bodove.

Igrači u plavim dresovima igraju bolje od gostiju iz Mainza, a prednost im je donio Holtmann spektakularnim golom u 21. minuti.

Krilni igrač domaćina je u stilu Lea Messija obišao brojne igrače Mainza, na kraju rutinski pogodio na oduševljenje svih navijača Bochuma.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

denimen9
Kada i golmana predribla, levelovat ce na Ronalda, ali orginalnog. Btw ni blizu ko Messi