Zabio golčinu Manchester Unitedu, pa počeo plakati ispred navijača

Crvenim đavolima prijeti katastrofa

E. Čaušević

Brighton i Manchester United igraju trenutno meč 36. kola engleskog Premiershipa.

Crvenim đavolima na Amex stadionu prijeti prava katastrofa jer nakon sat vremena igre gube od Brightona sa 4:0.

Domaći su odlično otvorili meč i poveli već u 15. minuti kada je sjajan gol postigao Caicedo.

Početkom drugog poluvremena Brighton dolazi do 2:0. Odbrana gostiju ponovo loše reaguje, a ovaj put najbolje se snašao Cucurella koji je zabio sjajan pogodak. Koliko ovaj gol znači Špancu najbolje pokazuje da je zaplakao tokom slavlja ispred navijača.

No, prava katastrofa za Manchester United je tek uslijedila. Brighton je u 57. minuti preko Grossa poveo sa 3:0, dok je samo tri minute kasnije Trossard zabio pogodak za 4:0 i šok za navijače Uniteda.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

Eno30
Vi ste jedan bruka i sramota vi igraci ne zasluzujete da nosite dres Uniteda. Vama gospodine Ragnick, pa nije ni cudo sto nisi nikad veliki klub treniro i da sam na tvom mjestu u buducnosti nikad nebi bio trener nekog malo veceg kluba. I tebe neka bude stid kao i igrace sta sete uradili od kluba i kolikoga osramotili
3 0
Goran86
Bruka od kluba tacno u Engleskoj samo plastika vlada...i ovi su postali plastika, sto vise novca trose gori su...kad je Ferguson 80 tih dosao u United klub je krpio kraj sa krajem i zivii za svaku pobjedu..posle se dizao i zah. slavi dobio jace sponzore...a danas sto si gori vise sponozora vise novca pumpaj plastika dok ne ovaca na tribini da placa i skace bice svega samo sutaj balon