Budućnost lagano s Novim Travnikom

Prva liga FBiH, 7. kolo

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su danas u Banovićima Novi Travnik s 3:0 u susretu 7. kola Prve lige Federacije BiH.

Domaći tim je već nakon prvih 20-ak minuta susreta pokazao da gosti nemaju šta tražiti u ovom meču.

Poveli su već u 4. minuti. Mrežu gostiju pogodio je Eldin Trumić za prednost od 1:0, da bi povećanje vodstva donio Semir Aljukić golom za 2:0 u 21. minuti.

Bio je domaći tim bolji i u ostatku prvog poluvremena, ali se na odmor otišlo vodstvom od 2:0.

Novi gol u mreži gostujućeg tima viđen je u 63. minuti. Ovog puta je pogodio Mujić za velikih 3:0, što je bio i konačan rezultat susreta.