I protivnički navijači su ustali i aplaudirali: Čudesan gol Sona će oduševiti cijeli svijet!

Sjajan gol za 1:1

Endin Čaušević

Burnley i Tottenham igraju trenutno utakmicu četvrtog kola engleskog Premiershipa, a otvaranje utakmice obilježila je fantastična majstorija koju je izveo Son Heung-Min.

Utakmica nije najbolje počela za Tottenham jer je Burnley uspio da šokira goste iz Londona već na startu meča.

Burnley je do prednosti uspio da dođe već u petoj minuti kada je Foster pogodio za 1:0 nakon što mu je asistirao Koleosho.

Međutim, Tottenham je uspio da uzvrati i samo desetak minuta kasnije izjednači na 1:1.

Gosti su odigrali fantastičnu kontru, a na kraju su ključnu ulogu imali Son i Solomon.

Odigrali su dupli pas, a potom je Son izašao sam na golmana Burnleyja i fantastično ga lobovao za 1:1. Ovo je sigurno jedan od najboljih golova koje smo vidjeli na početku ovog uzbudljivog vikenda.

Majstoriju Sona za 1:1 pogledajte OVDJE.